הסיפור שלנו,

שלום,שמי סופיה פרנהאוט לוי,

הרעיון לתערוכה והמילה Life התעוררו אצלי ואצל אחותי פולי, לקראת ציון 10 שנים למותו של אחינו הצעיר יונתן. חיפשנו דרך ראויה להנציח את יונתן, שאהב וטיפל בילדים במסירות ובאהבה.

תוך כדי העבודה על התערוכה פגשנו באנשים רבים שפתחו את ליבם ותרמו מזמנם ומרצם, והפכו את התערוכה לאירוע מוזאלי של ממש. מגוון של אירועי תרבות – ממוזיקה ושירה ועד קולנוע ופסיכואנליזה - ייערכו לצד התערוכה במבנה בית הספר ביאליק רוגוזין בתל אביב, שימשיך לשמש כבית ספר במהלך היום, ואחר הצהריים יהפוך למוזיאון הפתוח לקהל הרחב.

את התערוכה אוצרת ליאת זכרון בייעוץ עם יאיר ברק.

סיפור הילדים

בדרום תל אביב חיים מעל 5500 ילדים מגיל 0 עד 6 רק כ 1400 ילדים מתוכם נמצאים במסגרת תומכות.כל שאר הילדים נמצאים בתנאי תברואה ירודים, צפיפות, חוסר תשומת לב וללא פיקוח. בבית הספר ביאליק רוגוזין לומלדים כ1200 ילדים. יש צורך דחוף בתקציב כדי לאפשר ארוחות חמות לכל הילדים.התרומות יעברו ליוניטף ולבית הספר ביאליק רוגוזין. לרכישת ארוחות חמות, סלי מזון ותרופות .

הילדים האלו כאן, כל עוד הם כאן הם תחת אחריותינו.

הקסמים שבדרך:

נפגשתי עם ליאת והיא אמרה ברור שאני איתך.וזו הייתה ההתחלה. הפתיחות של אלי נחמה המנהל של בית הספר, המכון לפסיכואנליזה שמייד התגייסו להרצאות וסדנאות,יותר מ90 אמנים שהתגייסו ותרמו מיצירותיהם,אהוד בנאי ודורון כהן שהסכימו להגיע לרב שיח על שכונת שפירא, אודי סגל שלא חשב פעמיים, אופירה מיוניטף שעובדת איתנו, המעצבות תמר וליי,בית ביאליק,בית העיר,בית ראובן שמשתפים איתנו פעולה.עמית שלו שבא לדבר על סרטו, הקרקס של שחר ואינס לורקה שהסכימו להופיע, כנ"ל "סאנשיין טריו" , תילי שרון שהופיעה כמו מלאכית ולקחה על עצמה את עבודת האוצרות יחד עם ליאת, ענת ואילן ברמן שעזרו בניסוח והתוכן. שירה זכרון על האתר ופייסבוק, עמרי זכרון ההפקה המוזיקלית, ירון על אתר.אננדו מפיפל פיצה שמייד התגייס והרשימה עוד כל כך ארוכה, כל כך מרגש וכל כך נכון.